Vip

★ Užij si mejdan po svém ve VIP ★

VIP zóna Balkón + VIP bar.

VIP BOX gauče v prostoru VIP balkónu + VIP bar (podmínkou rezervace boxu je zakoupení 1x set z bottle service, viz nápojový lístek)

VIP SKYBOX uzavřená místnost s jednostranně propustným sklem, klimatizací, soukromou koupelnou a výhledem na celý tanečná parket a bar. (na dotaz / info@clubtrinity.cz)

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIP Zóna

Vyhrazená zóna na balkónu klubu, do které mají přístup pouze návštěvníci, kteří si při vstupu zakoupili VIP vstupné. VIP vstupné nezahrnuje rezervaci boxu a sezení. V případě zájmu o sezení ve VIP boxu je podmínkou zakoupení 1x set z bottle service (viz nápojový lístek).

V.I.P bar

Žádné fronty.

Žádné mačkání

Prostor VIP zóny je kapacitně omezen.

PERFEKTNÍ výhled

Na stage a taneční parket klubu.

OBSLUHA

V rezervovaných boxech.

V.I.P. boxy

Pohodlné gauče.

VIP Skybox

Měj celý klub jak na dlani z pohodlí svého soukromého skyboxu. Skybox je vyhrazený prostor v klubu, kde máš své soukromí a nikdo tě nebude rušit. Jako jediný klub v širokém okolí nabízíme exkluzivní salonek, ze kterého přes jednostranně propustné zrcadlové sklo vidíte na celý taneční parket, ale nikdo nevidí na vás. Cena skyboxu je 5.000,- Kč s kapacitou až 12 osob. Se soukromou koupelnou a službami dle Vašich požadavků se Vám dostane toho nevětšího luxusu, které dozajista neuvidíte v žádném jiném podniku východních Čech. Ideální pro rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy či firemní večírky. V ceně za skybox není zahrnuto vstupné do klubu.

KLIMATIZACE

Uzavřená místnost

Jednostraně propustné sklo.

OVLÁDÁNÍ HLASITOSTI SKYBOXU

SoUKROMÁ TOALETA

PERFEKTNÍ VÝHLED

Na taneční parket a hlavní bar.

KAPACITA AŽ 12 OSOB

Galerie ► VIP skybox & VIP zóna, balkón a VIP bar