O klubu

TRINITY Club je zcela nové a ultramoderní místo noční zábavy v centru Pardubic s originálním designem a jedinečným audiovizuálním prostředím.

Stylový klub nabízí nejen multižánrové akce s předními DJs, ale i živá vystoupení pro všechny věkové kategorie.

Klub je rozdělen na hlavní taneční parket, postranní boxy a dva salónky vhodné pro pořádání oslav nebo rozluček se svobodou. Dále zde naleznete VIP zónu se skyboxem a vlastním barem, kde budete mít i při plném obsazení klubu dostatek místa a soukromí pro sebe a své přátele.

Samozřejmostí jsou profesionální servis poskytovaný vyškoleným barmanským týmem, prémiový alkohol a klimatizované prostory. Nadstandardní službou je i svoz do klubu s naším party taxi zdarma.

TRINITY Club slavnostně otevírá 3.11.2018 a od tohoto dne se na Vás těšíme každý pátek a každou sobotu v čase 22-05 hod.

Jak to u nás vypadá